Szkolenia indywidualne 1:1

20/08/2018, 11:34 InBeauty
Program nauczania opracowany został przez specjalistów Akademii Szkoleniowej InBeauty i Sylwię Niewęgłowską pomysłodawczyni i Dyrektorkę Akademii. Z opinii naszych kursantów wynika, że nasz system szkoleń indywidualnych na zasadach 1:1 jest najnowocześniejszym i najbogatszym programem w Polsce i w Europie. Daje on pełne przygotowanie do zawodu kosmetologa, kosmetyczki i fryzjera . Zajęcia praktyczne stanowiące 90% całego kursu lub szkolenia i kursy doszkalające prowadzą specjaliści i mistrzowie w swojej dziedzinie.
Program naszych szkoleń i kursów indywidulanych na zasadach 1:1 został przygotowany przez specjalistów z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii, jednocześnie stanowi jeden z najnowocześniejszych systemów nauczania w Polsce i Europie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne przeprowadzane są przez profesjonalistów, ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie i niekwestionowany autorytet w swojej dziedzinie. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych akredytowanych przez Urzędy Pracy w całej Polsce.

Pomagamy też w załatwianiu wszelkich formalności w sprawie dofinansowania kursów i szkoleń przez Urzędy Pracy, Krajowego Funduszu Szkoleń (KFS), Bazy Usług Rozwojowych oraz wszelkich unijnych projektów szkoleniowych.

Ostatnie posty

28 Sierpień 2018

Poszukujemy modelek

Kontakt

Akademia Szkoleniowa
IN BEAUTY
ul. Dyrekcyjna 2
40-012 Katowice (śląskie)
(pasaż Hotelu Monopol)
+48 793 567 688
IN BEAUTY - Szkolenia kosmetyczne i fryzjerskie Śląsk
Szkolenia kosmetyczne i fryzjerskie Śląsk.
Projekt i wykonanie: www.control.net.pl
Zobacz nasze pozostałe serwisy:
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 793 567 688